KNP700JT-91-3R3
MFR.Part #
KNP700JT-91-3R3
JLCPCB Part #
C3351829
Description
-40℃~+200℃ 3.3Ω 7W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS