HHV2WSJT-73-180K
MFR.Part #
HHV2WSJT-73-180K
JLCPCB Part #
C1396380
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 2W 7kV Metal Film Resistors ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS