AT0805BRD0736KL
MFR.Part #
AT0805BRD0736KL
JLCPCB Part #
C6466649
Description
-55℃~+155℃ 125mW 36kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS