SR0805KR-07180RL
MFR.Part #
SR0805KR-07180RL
JLCPCB Part #
C4266605
Description
-55℃~+155℃ 125mW 180Ω Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS