SR0603FR-7T330RP
MFR.Part #
SR0603FR-7T330RP
JLCPCB Part #
C4078463
Description
-55℃~+155℃ 250mW 330Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS