SR0402JR-078K2L
MFR.Part #
SR0402JR-078K2L
JLCPCB Part #
C6298166
Description
-55℃~+155℃ 63mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS