SQM300JB-390R
MFR.Part #
SQM300JB-390R
JLCPCB Part #
C3471838
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 390Ω 3W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS