SMAJ15A/TR7
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SMAJ15A/TR7
JLCPCB Part #
C20166248
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 15V 16.4A 18.5V 1uA 24.4V 400W@10/1000us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS