AHP50AJB-5R1
MFR.Part #
AHP50AJB-5R1
JLCPCB Part #
C1568692
Description
5.1Ω 50W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS