RT2512BKE07107RL
MFR.Part #
RT2512BKE07107RL
JLCPCB Part #
C4131261
Description
-55℃~+125℃ 107Ω 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS