RT2010FKE0773R2L
MFR.Part #
RT2010FKE0773R2L
JLCPCB Part #
C876682
Description
-55℃~+125℃ 500mW 73.2Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS