RT2010DKE07604RL
MFR.Part #
RT2010DKE07604RL
JLCPCB Part #
C4167086
Description
-55℃~+125℃ 500mW 604Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS