RT2010DKE075K36L
MFR.Part #
RT2010DKE075K36L
JLCPCB Part #
C4029308
Description
-55℃~+125℃ 5.36kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS