RT2010DKE0753K6L
MFR.Part #
RT2010DKE0753K6L
JLCPCB Part #
C1715797
Description
-55℃~+125℃ 200V 500mW 53.6kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS