RT1210WRB0739K2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1210WRB0739K2L
JLCPCB Part #
C4102254
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 250mW 39.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS