RT1210WRB07240RL
MFR.Part #
RT1210WRB07240RL
JLCPCB Part #
C3999556
Description
-55℃~+125℃ 240Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS