RT1210CRD0790R9L
MFR.Part #
RT1210CRD0790R9L
JLCPCB Part #
C1708609
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 90.9Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS