RT1210CRD07750RL
MFR.Part #
RT1210CRD07750RL
JLCPCB Part #
C4015756
Description
-55℃~+125℃ 250mW 750Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS