RT0603CRC07133KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0603CRC07133KL
JLCPCB Part #
C4121934
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 133kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS