RT1210CRD0715R4L
MFR.Part #
RT1210CRD0715R4L
JLCPCB Part #
C4238653
Description
-55℃~+125℃ 15.4Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS