RT1210FRD0715R4L
MFR.Part #
RT1210FRD0715R4L
JLCPCB Part #
C2133737
Description
-55℃~+125℃ 15.4Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS