MF0204FRE52-3M9
MFR.Part #
MF0204FRE52-3M9
JLCPCB Part #
C3481819
Description
-55℃~+155℃ 3.9MΩ 400mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS