RT1206WRD074K48L
MFR.Part #
RT1206WRD074K48L
JLCPCB Part #
C4245485
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.48kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS