RT1206WRC0723R2L
MFR.Part #
RT1206WRC0723R2L
JLCPCB Part #
C4140110
Description
-55℃~+155℃ 23.2Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS