PNP10VJT-91-0R39
MFR.Part #
PNP10VJT-91-0R39
JLCPCB Part #
C1401804
Description
-40℃~+200℃ 10W 390mΩ Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8xL44mm Through Hole Resistors ROHS