RT1206WRB0734K8L
MFR.Part #
RT1206WRB0734K8L
JLCPCB Part #
C4115841
Description
-55℃~+155℃ 250mW 34.8kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS