RT1206WRB07137KL
MFR.Part #
RT1206WRB07137KL
JLCPCB Part #
C4252336
Description
-55℃~+155℃ 137kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS