RT1206FRD0730RL
MFR.Part #
RT1206FRD0730RL
JLCPCB Part #
C728687
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 30Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS