RT0805WRB0721RL
MFR.Part #
RT0805WRB0721RL
JLCPCB Part #
C4312629
Description
-55℃~+155℃ 125mW 21Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS