RT1206FRD07196KL
MFR.Part #
RT1206FRD07196KL
JLCPCB Part #
C862109
Description
-55℃~+155℃ 196kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS