RT1206CRD0733KL
MFR.Part #
RT1206CRD0733KL
JLCPCB Part #
C871607
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS