RT1206CRD07133KL
MFR.Part #
RT1206CRD07133KL
JLCPCB Part #
C2148858
Description
-55℃~+155℃ 133kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS