RT1206CRC07270KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1206CRC07270KL
JLCPCB Part #
C1697324
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 270kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS