RT1206CRC07220KL
MFR.Part #
RT1206CRC07220KL
JLCPCB Part #
C1697018
Description
-55℃~+155℃ 200V 220kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS