RT1206CRB07130RL
MFR.Part #
RT1206CRB07130RL
JLCPCB Part #
C1702680
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS