AT0402DRE078K87L
MFR.Part #
AT0402DRE078K87L
JLCPCB Part #
C2109553
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 8.87kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS