RT1206BRD0717R8L
MFR.Part #
RT1206BRD0717R8L
JLCPCB Part #
C870466
Description
-55℃~+155℃ 17.8Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS