RT1206BRC076K19L
MFR.Part #
RT1206BRC076K19L
JLCPCB Part #
C870271
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.19kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS