RT0805WRE0712K7L
MFR.Part #
RT0805WRE0712K7L
JLCPCB Part #
C4194072
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS