RT0805WRD0711R3L
MFR.Part #
RT0805WRD0711R3L
JLCPCB Part #
C1711751
Description
-55℃~+155℃ 11.3Ω 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS