RT0805WRB079K09L
MFR.Part #
RT0805WRB079K09L
JLCPCB Part #
C869679
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.09kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS