RC1206JR-07820RP
MFR.Part #
RC1206JR-07820RP
JLCPCB Part #
C6757696
Description
-55℃~+155℃ 250mW 820Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS