RT0805WRB078K25L
MFR.Part #
RT0805WRB078K25L
JLCPCB Part #
C4165285
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.25kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS