RT0805WRB0743R2L
MFR.Part #
RT0805WRB0743R2L
JLCPCB Part #
C3980238
Description
-55℃~+155℃ 125mW 43.2Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS