RT0805WRB07316RL
MFR.Part #
RT0805WRB07316RL
JLCPCB Part #
C4172115
Description
-55℃~+155℃ 125mW 316Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS