RT0805WRB071K2L
MFR.Part #
RT0805WRB071K2L
JLCPCB Part #
C869646
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS