RT0805FRE07499RL
MFR.Part #
RT0805FRE07499RL
JLCPCB Part #
C869472
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 499Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS