RT0402BRD075R23L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0402BRD075R23L
JLCPCB Part #
C7302663
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 5.23Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS