RT0805FRE07169RL
MFR.Part #
RT0805FRE07169RL
JLCPCB Part #
C4322269
Description
-55℃~+155℃ 125mW 169Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS