FMP100JR-52-300K
MFR.Part #
FMP100JR-52-300K
JLCPCB Part #
C3531996
Description
-55℃~+155℃ 1W 300kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS